dobreauta.pl

logo1

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą!

Zanim zaczęliśmy zajmować się profesjonalnie handlem samochodami, sami byliśmy kupującymi.  Potrafiliśmy przejechać setki kilometrów w celu zakupu wymarzonego samochodu używanego. Wiemy jak to jest poświęcić cały dzień aby pojechać oglądać dany samochód i wrócić do domu nie kupując go, gdyż nie spełnił oczekiwań. To stracony czas i pieniądze, które skutecznie zniechęcają do podobnych podróży w przyszłości.
Mamy XXI wiek i technologię XXI wieku wykorzystujemy przedstawiając nasze samochody. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby sprzedawany przez nas samochód można było w aspekcie wizualnym przeglądnąć, nie ruszając się z domu, a dzięki udzielanej przez nas gwarancji kupujący nie musieli się martwić również o aspekty techniczne. Zdecydowaliśmy się robić pomiar lakieru dla każdego samochodu, nawet jeśli wiemy, że w przeszłości było lakierowane. Robimy film dookoła dronem z zewnątrz oraz zdjęcia 360 stopni z wnętrz naszych samochodów. Te 3 rzeczy pozwalają na wstępną ocenę samochodu jeszcze przed przyjazdem do nas, a jeśli to nie wystarcza z chęcią zrobimy dodatkowe zdjęcia, film lub udzielimy informacji których oczekuje od nas klient.

JESTEŚMY IMPORTEREM SAMOCHODÓW Z EUROPY ZACHODNIEJ


 

Współpracujemy z wieloma dostawcami na terenie Europy, co pozwala nam importować sprawdzone samochody w dobrym stanie technicznym.

Każdy sprowadzony przez nas samochód:

 

  • Jest po opłatach celno-skarbowych,
  • Można sprawdzić w dowolnym serwisie po wcześniejszym umówieniu.
motors_placeholder